Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Buğra Döviz anlık satış kurları ile hizmet vermekte ve sizlerin güvenini de kazanarak gün be gün büyümeye devam etmektedir. Hizmet vermeye başladığımız 1996 yılından bu yana durmaksızın çalışarak, en doğru veriler ve kurlar ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. 2019 yılında çıkarılan yasa B Sınıfı Yetkili Müessese olma şartlarını yerine getirerek hizmetimizi arttırarak devam ettirmekteyiz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Necati Şahin, iş prensipleri arasına ilk olarak güveni ve kaliteyi almıştır. Sivas Merkez'de sizlerin de güvenini kazanarak çeyrek asırdır verdiğimiz hizmetlerimiz ile her türlü döviz ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Buğra Döviz bürosu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm döviz alım ve satışlarınızı ivedilikle sonuçlandırmak ve tüm ihtiyaçlarınızda yanınıza yer almaya devam ediyor olacağız. İçinde bulunduğumuz rekabet ortamında her zaman adil ve dürüst çalışma prensibini benimsemekteyiz. 5 kişilik ekibimiz ile sizlere hizmet verdiğimiz bu sektörde, sizleri de arkamıza alarak koca bir aile olmayı başardık.

Verdiğimiz hizmet ile durmaksızın büyümeye devam etmekteyiz. Buğra Döviz olarak önceliklerimiz, çok çalışarak, prensipli, adil ve şeffaf hizmetler ile sizlerin güvenini kazanmaktır.